Techboard - aktualniho info

Xbox na Gamesconu: podívejte se na přehled novinek

Microsoft Xbox Napsal Martin Prokop twitter dne 4. 8., 19:44

Na právě probíhajícím herním veletrhu Gamescon nechybí ani Microsoft se svým Xboxem. Společnost zde ve světové premiéře nabídla ukázky z průběhu her Quantum Break, Crackdown 3, Scalebound a Killer Instinct Season 3. Byl rovněž představen titul „Halo Wars 2“, což je nová strategická hra s prvky rychlé akce, masivních bitev a zcela nového příběhu ze světa Halo, která vyjde pro Xbox One a Windows 10 na podzim 2016.

Letos na podzim se také fanoušci konzole Xbox One dočkají speciálních edicí konzole Xbox One s tematikou FIFA 16 a Halo 5: Guardians v limitovaných edicích nebo nové miniklávesnice Xbox Chatpad:

  • Speciální limitovaná edice Xbox One „Halo 5: Guardians“ bude k dostání za odhadovanou cenu 13 999 Kč a obsahuje konzoli s 1TB diskem a ovladač ve speciálním designu, plnou hru „Halo 5: Guardians“, obsahovou sadu Warzone REQ Bundle se 14 prémiovými rekvizičními balíčky, přístup k animovanému seriálu „Halo: The Fall of Reach“ a mnoho dalšího.
  • Speciální edice Xbox One EA SPORTS™ „FIFA 16“ 1TB bude k dostání za odhadovanou cenu 12 999 Kč a obsahuje konzoli s 1TB diskem, plnou hru „FIFA 16“ ke stažení, tři legendy na hostování v režimu FIFA Ultimate Team (exkluzivně na konzolích Xbox) a roční předplatné programu.
  • Speciální edice Xbox One EA SPORTS™ „FIFA 16“ 500GB bude k dostání za odhadovanou cenu 11 599 Kč a obsahuje konzoli s 500GB pevným diskem, plnou hru „FIFA 16“ ke stažení, tři legendy na hostování v režimu FIFA Ultimate Team (exkluzivně na konzolích Xbox) a roční předplatné programu.
  • Miniklávesnice Xbox Chatpad bude k dostání za odhadovanou cenu 999 Kč.

Nový Xbox Chatpad pro všechny ovladače Xbox One umožňuje rychlé psaní krátkých textových zpráv, zadávání kódů a vyhledávání v aplikacích.

Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable