Techboard - aktualniho info

Techboard slaví 2. narozeniny, jaké jsou naše plány na následující měsíce?

Speciály Napsal Martin Prokop twitter dne 6. 2., 11:42

Když jsem (Martin) v roce 2013 zakládal spolu s Petrem a Čeňkem nový technologický magazín, měli jsme za cíl informovat o dění ve světě telefonů, tabletů, počítačů či sociálních sítí trochu jinak, než to dělá naše konkurence. A myslíme, že se nám se to za těch více jak 700 dní provozu daří. Snažíme se totiž pokrývat opravdu široká témata, což samozřejmě ne vždy je možné, na druhou stranu pro vás vybíráme opravdu to nejzajímavější a k tomu přidáváme naše recenze, komentáře, různé analýzy a od září 2014 také videa skrze TechTV.cz. Již nyní navíc mohu prozradit, že rok 2015 bude pro nás jistě tím nejzásadnějším.

Aktuálně totiž pracujeme na zcela nové verzi webu, která bude jednoduše skvělá. Postupně budeme odkrývat další informace, ale již ze skic na papíře je jasné, že půjde o opravdu velkou změnu, která jen podtrhne naše snažení dělat věci jinak, lépe. Těšit se můžeme nejen na nový design, plně responzivní web, ale i na rozšíření obsahu či více videí. Jednoduše jsme po dvou letech chytli novou slinu a chceme se do toho pořádně opřít.

I nadále nás tedy sledujte zde na webu, Facebooku, Twitteru a YouTube. Brzy se na jednotlivých kanálech dozvíte další informace o novinkách, které připravujeme.

Ještě dnes se navíc můžete těšit na návrat týdenního souhrnu Techroundup a jednu menší soutěž.

Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable