Techboard - aktualniho info

Spouštíme speciální sekci k veletrhu IFA 2015

IFA 2015 Speciály Napsal Martin Prokop twitter dne 31. 8., 21:45

Obří technologický veletrh IFA sice startuje až v pátek 4. září, od středy se však bude v Berlíně dít velké věci. Hned na první den pro média má naplánovanou tiskovou konferenci Acer, Intel, Sony či Lenovo. Na veletrhu však bude daleko více výrobců, kteří zde ukáží své novinky, ať už telefony, počítače, tablety či nositelnou elektroniku. A jelikož i naše redakce bude v německé metropoli po 4 dny operovat, takové zpravodajství si zaslouží speciální sekci.

Ta je rozdělena do 3 hlavních částí:

1. Hlavní články – Na veletrhu představí své novinky obří i menší výrobci a protože i letos se očekávají některé bomby, na úvod sekce jsou hned 3 TOP články, které rozhodně stojí za přečtení.

Screenshot at srp 31 21-44-01

2. Rychlé zprávy z místa činu + nejnovější video – Po dobu veletrhu budeme přímo z Berlína neustále tweetovat s hashtagem #TechboardIFA a rádi se s vámi tímto způsobem podělíme o naše dojmy či historky z natáčení. K tomu plánujeme také vysílání na Periscope.

Screenshot at srp 31 21-44-19

3. Kam dál pro více článků, videí, …? – Chcete opravdu pořádnou nálož článků, videí či fotografií s tématikou IFA 2015? Pak právě pro vás je dělaný náš rozcestník na konci speciální sekce, kde si můžete vybírat články, videa či galerie s dojmy.

Screenshot at srp 31 21-44-33

Během veletrhu plánujeme desítky článků, desítky videí, možná až stovky tweetů a tohle všechno najdete přehledně na jednom místě – v naší speciální sekci IFA 2015.


Srovname.cz
Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable