Techboard - aktualniho info

Samsung představil Galaxy S6 Edge+ s větším, stále zakřiveným displejem

Android Samsung Napsal Martin Prokop twitter dne 13. 8., 17:17

Společnost Samsung Electronics dnes představila Samsung Galaxy S6 edge+, nový smartphone s 5,7” displejem, který staví na designu Galaxy S6 edge. Galaxy S6 edge+ díky přesvědčivé kombinaci kovu a skla směle kráčí dál průkopnickou cestou, kterou na trhu smartphonů s velkým displejem započal v roce 2011 původní Galaxy Note.

Samsung Galaxy S6 edge+ spojuje formu a funkčnost prostřednictvím špičkových funkcí, včetně nejlepší zobrazovací technologie, unikátního dual-edge designu, nejpokročilejšího fotoaparátu pro dokonalé fotografie a videa či nejmodernějšího rychlého nabíjení bezdrátově i přes kabel. To vše pohání neuvěřitelně výkonný procesor. S rozšířenou pamětí 4 GB RAM dokáže smartphone Samsung Galaxy S6 edge+ nabídnout nejvyšší kapacitu a výkon na trhu, který uživatelům přináší dosud nejrychlejší multitasking, zajistí aktuální zpravodajství i pohotový přístup na sociální sítě a v neposlední řadě umožní hraní graficky náročných her bez jakéhokoli zpoždění.

samsung-galaxy-s6-edge_-9326.0

Samsung Galaxy S6 edge+ přináší bezkonkurenční multimediální zážitek díky hlubšímu kontrastu a detailům, který zprostředkuje špičkový 5,7palcový Quad HD Super AMOLED displej.

Galaxy S6 edge+ bude postupně uváděn na celosvětový trh od srpna. Vybírat je možné ze dvou variant paměti, 32 GB nebo 64 GB, a řady barevných provedení včetně zlaté platiny a černého safíru. Na serveru Smartmania.cz se objevily také ceny pro český trh:

  • 32GB varianta –  22 599 Kč
  • 64GB varianta – 25 399 Kč

samsung-galaxy-s6-edge_-9321.0

Zdroj obrázků: TheVerge.com

Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable