Techboard - aktualniho info

Samsung oficiálně představil nové hodinky Gear S2

Hodinky IFA 2015 Samsung Napsal Martin Prokop twitter dne 1. 9., 00:15

Mělo se tak stát až na veletrhu IFA, Samsung i tak představil své nové chytré hodinky Gear S2 o několik dní dříve. Hodinky nám Samsung ukázal již na své akci Unpacked v polovině srpna, kdy v podstatě jen nalákal právě na berlínský veletrh, kde ukáže více. Více ukázal však již nyní. Víme tak, že hodinky Gear S2 nabízí 1,2″ kulatý displej s rozlišením 360 x 360 pixelů – to je tedy o poznání menší úhlopříčka, než naznačovaly spekulace.

Hodinky se jmenují „Gear“ z jednoho prostého důvodu. Neběží na systému Android Wear, nýbrž na Tizenu, který Samsung použil například u obřích hodinek Gear S (naše videorecenze). Přítomnost zmíněného systému naznačuje, že se Samsung opět omezí pouze na své telefony, se kterými budou hodinky spolupracovat – to však zatím nemáme oficiálně potvrzené.

Hodinky se budou kromě displeje ovládat také otáčením ciferníku.

GearS2_Main_2-630x444

Základní verze hodinek Gear S2. 

Hodinky dále nabízí 1GHz dvoujádrový procesor, NFC pro Samsung Pay, 4 GB interní paměti, 512MB paměť RAM,  a budou dostupné hned ve dvou variantách. Ta základní nabídne spíše futuristický design, druhá s podtitulem Classic pak bude ve stylu klasických hodinek, a to nejen co se ciferníku týče, ale i koženého pásku.

I tak zatím neznáme ani cenu, ani dostupnost. Tak snad na tiskové konferenci, která proběhne 4. 9. dopoledne. I u ní v Berlíně budeme.

GearS2_Classic_1-630x444

Samsung Gear S2 Classic s koženým páskem.

Zdroj: Androidandme.com


Srovname.cz
Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable