Techboard - aktualniho info

Samsung má konkurenci pro Continuity od Applu, jde o aplikaci Flow

Android Aplikace Samsung Napsal Martin Prokop twitter dne 20. 5., 10:02

Samsung se rozhodl stíhat Apple na plné čáře. Inspiroval se u jeho telefonů, tabletů a nyní i funkcí. Představena byla totiž aplikace Flow, která je již nyní v beta verzi dostupná na Google Play a umí v podstatě to samé, jako funkce Continuity od Applu, jež přišla s iOS 8. Ve zkratce tedy nabídne přenos daného obsahu (zprávy, prohlížení internetu či další aplikace) z telefonu do tabletu, do hodinek či do počítače. Přenos samozřejmě funguje všemi směry a je omezen pouze na přístroje od Samsungu a podporovaných přístrojů zatím není dvakrát mnoho. Navíc, funkce Flow se nezdá být tak pokročilá jako v případě Applu.

Představte si třeba situaci, kdy si v tramvaji rozpracujete prezentaci na Google Docs a následně ji budete chtít v kanceláři dopracovat. Stačí ji jen pomocí zkratky Flow odeslat do tabletu či počítače.

Nutno dodat, že aplikace a obecně funkce Flow je zatím dostupná pouze u telefonů Galaxy S5, S6, S6 Edge, Note Edge a na tabletu Galaxy Tab S. Dalším omezením je její dostupnost pouze na americkém trhu (respektive americkém Google Play).

Zdroj: TheVerge.com

Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable