Techboard - aktualniho info

Samsung Galaxy S6 edge+ míří na český trh, soutěžte o něj a další ceny

Zájemci o nejnovější prémiový smartphone Samsung Galaxy S6 edge+ se dočkají v pátek 4. září 2015, kdy dorazí první modely do Česka. Na první majitele čekají jako dárek designová sluchátka Level U. A každý, kdo přijde do vybraných prodejen tento pátek, se může zapojit do soutěže o 15 prémiových smartphonů Galaxy S6 edge+, 100 sluchátek a další stovky drobných cen.

Soutěž proběhne v pátek 4. září 2015 od 12 do 14 hodin ve čtyřech vybraných značkových prodejnách Samsung a v holešovickém showroomu Alza.cz:

  • Značková prodejna Samsung Palladium (Naměstí Republiky 1, Praha 1)
  • Značková prodejna Samsung OC Chodov (Roztylská 2321, Praha 4)
  • Značková prodejna Samsung OC Nový Smíchov (Plzeňská 8, Praha 5)
  • Značková prodejna Samsung OC Olympia (U Dálnice 777, Brno – Modřice)
  • Alza.cz – Showroom (Jateční 33, Praha 7 – Holešovice)

Dárek pro nové majitele Galaxy S6 edge+

Prvních 30 zákazníků v každé z výše uvedených prodejen, kteří si v době konání soutěže zakoupí smartphone Samsung Galaxy S6 edge+, získá zdarma jako dárek k nákupu sluchátka Level U, ve zlaté barvě, v hodnotě 1 999 Kč (každý účastník se smí zúčastnit pouze jednou). Noví majitelé smartphonů se mohou také zapojit do kvízu i puzzle soutěže. Stačí být mezi prvními 100 příchozími.

Soutěžní kvíz o celkem 15 smartphonů Galaxy S6 edge+

Účast v soutěži o Galaxy S6 edge+ není podmíněna nákupem některého z produktů. Stačí si pospíšit a být v době konání soutěže mezi prvními 100 návštěvníky některé z pěti zmiňovaných prodejen. Zde pro ně Samung připravil soutěžní kvíz. Ze 100 nejrychlejších návštevníků vyhrají ti, kdo správně zodpoví všechny otázky kvízu a zároveň budou mít jeden ze tří nejrychlejších časů vyplnění. Na každé prodejně zapojené do soutěže je ve hře 3x smartphone Samsung Galaxy S6 edge+ (v černé barvě, paměť o velikosti 32 GB).

 

Puzzle soutěž pro 100 nejrychlejších návštěvníků

Bez ohledu na výsledek kvízu se prvních 100 nejrychlejších návštěvníků může na prodejně zúčastnit také puzzle soutěže. Každý z nich obdrží jeden dílek puzzle, který se pokusí v časovém limitu 5 minut umístit na správné místo soutěžní tabule. Pokud se mu to podaří a absolvuje tři aktivity se Samsung Galaxy S6 edge+, získá cenu, která k danému dílku puzzle přísluší. V každém z pěti soutěžních obchodů se hraje o 20 sluchátek, 50 tabulek čokolády a 30 propisovacích tužek.

Cena Samsungu Galaxy S6 edge+ startuje na 22 599 Kč za 32GB variantu.

Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable