Techboard - aktualniho info

Samsung Galaxy Note 5 je oficiální: Do Česka se však zatím nedostane

Android Samsung Napsal Martin Prokop twitter dne 13. 8., 17:40

Aktualizováno:

Naše původní spekulace o představení evropské verze Galaxy Note 5 na veletrhu IFA asi bereme zpět. Objevily se totiž informace o tom, že Galaxy Note 5 by se Evropě neměl prodávat minimálně do konce tohoto roku. Samsung tím jednoduše chce tlačit svou druhou novinku – Galaxy S6 edge+.

Původní článek:

Na dnešní Samsung Unpacked akci nebyl představen pouze nový Samsung Galaxy S6 Edge+, ale také již 5. generace řady Note s jasným označením Note 5. Opět jde o skvěle vybavený telefon s perem S Pen, který se však vůbec prvně nedostane na český trh. Alespoň prozatím. Představena totiž byla varianta pro americký a asijský trh. Neostrouháme tak pouze my v České republice, ale hned celá Evropa. Je však možné, že právě evropská varianta bude představena na veletrhu IFA, ostatně, tak tomu bylo vždy v posledních 4 letech (loni jsme byli u toho).

Ale už zpět ke Galaxy Note 5. Telefon nabídne 5,7″ Super AMOLED displej s Quad HD rozlišením (1440 x 2560 px), 64-bitový osmijádrový procesor Exynos 7420. 4 GB paměti RAM a 32/64GB interní úložiště. Systém je samozřejmě Android, a to ve verzi 5.1 Lollipop. Galaxy Note 5 zaujme svou kovovo-skleněnou konstrukcí, která silně vychází z březnových modelů Galaxy S6 a S6 edge. Zajímavá je také zadní strana telefonu, která je lehce zakřivená.

note5-16.0

note5-9.0

note5-1.0

Zdroj: TheVerge.com

Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable