Techboard - aktualniho info

Inzerce

Techboard nabízí různé možnosti, jak propagovat váš projekt, produkt nebo třeba jen nápad. Co se na našich stránkách a sociálních médiích objeví si pečlivě vybíráme, řešení se však obvykle podaří nalézt.

Představení Techboard.cz

Server Techboard.cz vznikl v únoru 2013. Od té doby jsme získali velkou základnu pravidelných čtenářů, fanoušků na sociálních sítích a měsíčně nás navštěvují desetitisíce uživatelů. Za necelý rok jsme publikovali více jak 1700 článků, recenzí, komentářů a nejrůznějších speciálů. Rozhodně to tedy s portálem myslíme vážně, což dokazuje i nová verze webu (včetně té mobilní), která byla spuštěna v říjnu 2013.

Bannerová reklama

Na našem webu je hned několik možností pro klasickou, bannerovou reklamu. Nabízíme k dispozici velký banner nad obsahem (zobrazován na každé stránce), hned dva bannery na hlavní stránce a jeden prostor v detailu článku. Pokud máte zájem o jiné prostory, není problém ani v těchto případech. Vše záleží na dohodě.

Propagační článek

Kromě klasické bannerové reklamy nabízíme prostor pro propagační článek. Ten je možné zveřejnit jak na webu, tak i na sociálních sítích, kde máme více jak 1400 aktivních fanoušků.

Další možnosti spolupráce

Prostor pro spolupráci je s naším magazínem více. Vše záleží na dohodě a otevřeni jsme i dalším formám spolupráce.

Pokud vás naše nabídka zaujala či máte jakékoli dotazy, kontaktujte prosím Martina na jeho e-mailu. 

  • martin.prokop(at)techboard.cz

breezi_placeit_2

novy_techboard

Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable