Techboard - aktualniho info

Redakce Techboard

Server Techboard.cz vznikl v únoru roku 2013.  Záměrem tvůrců bylo přinést na český internet něco, co tak trochu postrádali. Podoba a obsah projektu se stále vyvíjí, a tak je ještě příliš brzy na hodnocení jeho úspěšnosti. Celý tým Techboardu se však vytrvale snaží přinášet všem návštěvníkům nejen aktuální informace ze světa moderní technologie, ale také vlastní, kvalitní a původní obsah. Zakladatelé serveru mají stále celou řadu plánů, jejich realizování si však vyžádá svůj čas.

Propagace, recenze a reklama

Techboard nabízí různé možnosti, jak propagovat váš projekt, produkt nebo třeba jen nápad. Co se na našich stránkách a sociálních médiích objeví si pečlivě vybíráme, řešení se však obvykle podaří nalézt.

Pokud máte zájem o propagační článek, výměnu obsahu či jiný druh partnerství, kontaktujte prosím Martina na jeho e-mailu. To samé platí i v případě, pokud chcete pro Techboard.cz psát, vyměnovat cenu do soutěže či podobně.

  • martin.prokop(at)techboard.cz

Pokud se chcete o inzerci na webu Techboard.cz dočíst více, navštivte prosím speciální sekci.

Redakce

58868_4839540032406_1263948237_nMartin Prokop – šéfredaktor & tvůrce webu

Martina zajímá kompletně svět technologií. Je nadšenec jak do telefonů, tabletů či počítačů, tak i různých gadgetů do auta či bytu. Zkušenost s psaním má ze Svět Androida, SmartManie a na začátku roku 2013 se rozhodl pro vlastní IT magazín, z čehož vznikl Techboard. Kromě psaní a spravování webu studuje Informační management na VŠE v Praze a pracuje ve vlastním grafickém studiu. Aktuálně používá Windows Phone 8X by HTC a Macbook Air 13″ (2013) a tak jednou za měsíc i HP Touchpad s Androidem.

431817_479316138803424_1759563309_nPetr Beťák – spoluzakladatel / konzultant

Petr se věnuje marketingové komunikaci a PR, médiím, analytice a výzkumu. Obdivuje takovou komunikaci, která vypráví příběh, dokáže zaujmout, nadchnout a inspirovat. Působil a působí jako konzultant v mnoha offline i online projektech. Občas rád také něco napíše, v minulosti pro různorodé magazíny, ale také pro jeden z největších českých serverů o Applu. V únoru 2013 spoluzakládal Techboard, od května působí konzultačně.

Ostatní členové redakce

Filip NěmečekJakub Horváth, Michael Chrobok, Jiří Bicek, Jakub Kadlec

Další informace

Provozovatelem serveru Techboard.cz a TechTV.cz je Martin Prokop, živnostník od roku 2008.

IČO: 76252591

Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable