Techboard - aktualniho info

Představujeme Techboard 2.0, přicházíme s novým designem i logem

Novinky Speciály Napsal Martin Prokop twitter dne 1. 10., 20:00

Několik měsíců jsme pro vás, naše čtenáře, připravovali novou verzi webu, kterou jsme oficiálně spustili dnes, tedy 1. 10. 2013 ve 20:00. Připravili jsme kompletně nový design webu, nové logo a přidali jsme mnoho nových funkcí. S novým webem spouštíme také mobilní verzi a co víc, i verzi určenou pro tablety Apple iPad. Novinek je tedy opravdu mnoho, pojďme si je nyní podrobněji představit.

Redesign webu

Na nové verzi webu jsme pracovali více než 3 měsíce, kdy jsme postupně sbírali zpětnou vazbu od našich čtenářů a analyzovali ji. Nejen díky ní tak mohla vzniknout nová verze, na kterou se nyní díváte. Podobně jako v únoru 2013 jsme i nyní chtěli na český internet přinést něco nového, svěžího a něco, co vás bude bavit. Věříme, že s novým designem webu nás budete číst ještě raději. A to í díky mobilní verzi, která se automaticky generuje z plnohodnotného webu. Nemusíte tak složitě vypisovat speciální adresu, stačí jen techboard.cz otevřít na jakémkoli mobilním telefonu a pohodlně číst. Kromě mobilní verze jsme připravili také verzi určenou přímo pro tablety Apple iPad. I ta je optimalizovaná na míru.

breezi_placeit_2

Nové logo

Kromě kompletně nového designu webu jsme si pro dnešní, pro nás velký start, připravili také nové logo. Logo reflektuje to, o co se obsahově snažíme. Odlišit se od konkurence a dělat to jinak, lépe. Již nyní můžeme také prozradit, že nejen s novým logem máme další plány. Čekají na vás různé materiály, ale o tom až později.

Více obsahu

Nový design loga i webu není jedinými novinkami, se kterými dnes přicházíme. S novou verzí webu vám chceme doručit i daleko více novinek, recenzí, komentářů a obecně zajímavostí. Plánů do budoucnosti máme daleko více a budeme je v následujících týdnech a měsících realizovat. Budeme také velmi rádi, když nám pod tímto článkem zanecháte komentář, jak se vám nová verze webu líbí a co bychom měli například do budoucna nejen do webu zakomponovat.

Pokud byste na nové verzi webu objevili nějakou chybu či by se vám něco nezdálo,dejte nám také, prosím, vědět do komentářů níže, abychom ji mohli co nejdříve upravit. I přes opravdu důkladné testování se mohlo stát, že nám něco uniklo. Pokud máte i další a složitější návrhy, konktaktujte Martina na jeho e-mail: martin.prokop(at)techboard.cz.

Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable