Techboard - aktualniho info

Nová vlajková loď Xiaomi byla vyprodána za 3 minuty

Android Xiaomi Napsal SPJ twitter dne 27. 1., 18:28

Xiaomi začíná brát celý svět stále vážněji. Velký čínský hráč dokonce dělá reálné starosti jihokorejskému Samsungu. Prodeje Xiaomi jsou často uváděny jako jeden z důvodů, proč se chytrým telefonům od Samsungu nedaří jako dříve.


Xiaomi představilo novou vlajkovou loď, nejvýkonnější verze nabídne 4 GB RAM


Nová vlajková loď čínského technologického hráče, Mi Note, v prodejích opět nezklamala. Smartphone, který má 5,7 palcový displej, šel dnes do prodeje a byl vyprodán během tří minut.

xiaomi_mi_note

Bohužel však nebylo prozatím uvedeno, kolik kusů přesně bylo možné zakoupit. Vysoký manažer Xiaomi však uvedl, že společnost eviduje 220 milionů rezervací na nové zařízení. Další kolo prodeje má proběhnout 3. února.


Xiaomi chystá notebook a ne moc překvapivě vypadá jako Macbook Air


Cena modelu Mi Note se údajně pohybuje kolem 9 tisíc korun (2,299 ¥). Za tuto cenu nabízí 1080p obrazovku, 2,5 GHz quad-core procesor, 3GB RAM, zadní kamera má 13 megapixelů, přední pak 4. Přístroj nabízí také možnost dual-SIM.

To ale není vše, co můžeme čekat od čínského hráče. V březnu tohoto roku se objeví mnohem působivější verze Mi Note Pro. Ta mimo jiné nabídne 4GB RAM.

Mi_note_pro

Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable