Techboard - aktualniho info

Netflix je oficiálně dostupný také v České republice a na Slovensku

Netflix dodržel slib, který v loňském roce zazněl z úst jeho zástupců. Ano, řeč je o dostupnosti této streamovací služby zaměřené nejen na původní seriály či filmy také v České republice či na Slovensku. Počínaje včerejškem je tak možné se do Netflixu zaregistrovat také z našich krajin a sledovat tak seriály jako Sense8, Daredevil, ale i Suits či Pretty Little Liars.

Základní tarif, který je použitelný pouze pro jednu a osobu a s SD kvalitou obrazu, vyjde na 8 euro měsíčně. Vyšší tarif, který i osobně doporučujeme, vyjde na 10 euro a obsahuje již možnost HD a sledování obsahu na alespoň 2 zařízeních naráz. Nevyjšší tarif s označením Premium pak vyjde na 12 euro a nabízí až 4 zařízení naráz a kvalitu obrazu označenou jako Ultra HD. Obsah však zůstává u všech tarifů stejný.

netflix-daredevil

A právě obsah může být zatím kamenem úrazu. Původní seriály, jako již zmíněný a mimochodem opravdu skvělý Daredevil, Jessica Jones, Sense8 či Narcos sice nechybí, vůbec nejznámější House of Cards kvůli právům v České republice však ano. A to není jediný problém, na který uživatelé mohou narazit. Úplně totiž chybí česká lokalizace, a to ať už samotného prostředí/aplikace, tak i skrze dabing (ten jsme osobně ani nečekali) a titulky (ty bychom ocenili a možná se jich také dočkáme).

Netflix je možné vyzkoušet na 1 měsíc zdarma a je možné jej sledovat skrze smartphone, tablet, počítač, chytrou televizi či Apple TV. A za vyzkoušení určitě stojí.

Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable