Techboard - aktualniho info

Microsoft představí nové telefony a čtvrtý Surface Pro 6. října

Microsoft Windows Windows Phone Napsal Martin Prokop twitter dne 15. 9., 00:20

Je to vcelku dlouho, co Microsoft představil nějaký top telefon s Windows Phone (Mobile). Je to dokonce tak dlouho, že si nepamatuji, zda to nebyla ještě samostatná Nokia, která Lumii 930 uvedla. Zpět ale k tomu, co nás již brzy čeká. Microsoft totiž hodlá své novinky kolem Windows 10, zejména Mobile, ukázat za zhruba 3 týdny, konkrétně 6. října. A co můžeme na akci, která bude vysílána živě, těšit? Premiéry se mají dočkat nejméně dva telefony, Lumia 950 a 950 XL, nový Surface Pro 4 a také Microsoft Band druhé generace.

O připravovaných modelech toho moc nevíme, u telefonů však dle prvních úniků tušíme, že nepůjde o žádný designový zázrak, u tabletu Surface Pro 4 pak nečekáme oproti loňské generaci velké změny – nejsou totiž moc třeba. A co se týče Bandu 2, tam můžeme opravdu jen spekulovat.

Microsoft Band se objevil také v našem pořadu o běhání – TechFIT.

Říjnová akce bude pro Microsoft a zejména jeho mobilní budoucnost vskutku důležitá. Postupně totiž, co vídám i na Twitteru, uživatelé Windows Phone ztrácí důvěru a chuť v lepší zítřky a noví uživatelé potřebují opravdové důvody, proč vzít raději Windows a ne telefon s Androidem. Doufejme, že důvody budou jak na straně nového hardwaru, tak zejména softwaru a zejména aplikací. Další šanci totiž Microsoft nemusí dostat.

Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable