Techboard - aktualniho info

Každý chce být cool: Značka Coolpad vstupuje na český trh

Android Tiskové zprávy Napsal Martin Prokop twitter dne 14. 8., 18:00

Coolpad je aktuálně čtvrtým největším výrobcem a sedmou největší značkou chytrých telefonů na světě a již od roku 2003 patří k největším hráčům na trhu. Produkty Coolpadu jsou elegantní a vhodné pro každého, kdo hledá prémiovou kvalitu za rozumnou cenu. Coolpad věří, že chytré telefony patří k životnímu stylu, a proto uživatelům poskytuje široké možnosti přizpůsobení. Cool telefon je ale jen začátek. To, co váš telefon dělá opravdu cool, jsou vaše fotky, kontakty, soubory a aplikace. Vše dnes můžete posílat vzduchem na druhý konec planety a nově nabízený obsah LeTV je vykročením do nové éry využívání chytrých telefonů.

Všichni své produkty komunikují prostřednictvím nekonečných seznamů specifikací a výrobci soupeří o to, kdo bude mít větší displej nebo více paměti. Pro zákazníka mohou být důležité i další parametry jako cena, design nebo fotoaparát. Víme, že některé z těchto vlastností opravdu přitahují pozornost, ale ne každý uživatel chce za svůj mobilní telefon utratit jmění. Někteří vědí, kolik pixelů je potřeba k pořízení kvalitní fotky nebo kolik jader procesoru doopravdy jejich telefon využívá. Většina úkolů, které má telefon každodenně plnit, vyžaduje pouze dvě jádra, zatímco zbývající v klidu spí, pokud nepatříte mezi hráče náročných her.

V prvním kvartále roku 2015 se celosvětově prodalo téměř 100 milionů mobilních telefonů a většina z nich pochází od čínských výrobců. Je to právě Čína, která bude v následujících letech udávat trendy na poli mobilních technologií.

Coolpad vlastní více než 5000 patentů na mobilní aplikace, bezdrátové a LTE technologie, telekomunikace, dual SIM technologie a mnoho dalších, díky čemuž ho lze označit za jednoho z největších inovátorů na trhu s chytrými telefony.

Na evropský trh vstupuje Coolpad letos v srpnu prostřednictvím nejúspěšnějšího telco distributora pro CEE trhy – TCCM (www.tccm.com). Které konkrétní produkty se do České republiky dostanou, je ještě překvapení, ale rozhodně můžete očekávat spolehlivý telefon s LTE, cool designem a cool cenou.

Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable