Techboard - aktualniho info

Infografika: Kde to v Praze nejvíc žije dle Zomato?

Aplikace Tiskové zprávy Napsal Adam Martiška twitter dne 28. 1., 20:19

Ze statistik online gastronomického průvodce Zomato vyplývá, že většina podniků, do kterých se Pražané a návštěvníci metropole vydávají večer na pivo či drink, je kuřáckých nebo částečně kuřáckých. Například na Praze 1 je z celkového počtu 161 podniků (bary, kluby, hospody) čistě nekuřáckých 30 podniků.

Půllitr nejlevnějšího alkoholického piva vyjde v průměru nejlevněji na Praze 9 (24 Kč), naopak nejhlouběji do peněženky musejí milovníci zlatavého moku sáhnout na Praze 1 (42 Kč).

Zomato v Praze poskytuje kompletní informace o 6 tisících podnicích a to včetně aktuálních jídelních a nápojových lístků. Prostřednictvím webu či mobilní aplikace si uživatelé mohou u každého podniku dohledat otevírací dobu, informaci o tom, zdali je podnik nekuřácký, cenu půllitru piva, stejně jako recenze a hodnocení ostatních uživatelů. To vše jim pomůže při rozhodování, kam zajít s přáteli na skleničku. Zároveň se mohou nechat inspirovat tematickými kolekcemi vytvořenými Zomato týmem. Ať již hledáte místa, kde se nejlíp paří nebo kde ochutnat piva z malých pivovarů a pražských minipivovarů, na Zomatu najdete vždy ten správný podnik.

Infografika - Noční život v Praze

Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable