Techboard - aktualniho info

Chystáme se na veletrh IFA, zde je seznam tiskových konferencí, kde budeme

IFA 2015 Speciály Napsal Martin Prokop twitter dne 30. 8., 21:47

Již ve středu 2. září ne úplně oficiálně startuje berlínský veletrh IFA. Proč neoficiálně? Protože první dva dny, tedy středa a čtvrtek, jsou ve znamení tiskových konferencí nejrůznějších výrobců a samotný veletrh, nejen pro novináře, startuje až v pátek 4. 9. Stručně řečeno právě první dva dny se představí to nejzajímavější z celého veletrhu. Proto jsme si pro vás připravili seznam tiskových konferencí, na které se na letošním ročníku chystáme.

Středa 2. 9.

Intel – jako vůbec první se v Berlíně představí společnost Intel. Ta má svou hlavní tiskovou konferenci naplánovanou již na 9. hodinu ranní. A jelikož do Berlína vyrážíme právě ve středu ráno, je možné, že vůbec první tiskovku nestihneme. I tak se novinkám od Intelu budeme věnovat. A dle spekulací jich nebude úplně málo.

Acer – O dvě hodiny později, tedy v 11:00, bude mít svou tiskovou konferenci Acer. U něj se očekávají jak nové telefony, tak i počítače zejména s Windows 10. A na této tiskovce již budeme. Těšit se tak můžete nejen na články, ale i videa, fotografie a první dojmy.

Huawei – dalším v pořadí je čínské Huawei. Jeho tisková konference odstartuje ve 14:30 a na stejném místě jako v loňské roce se očekávají velké novinky. Kromě nástupce Mate 7 se bude pravděpodobně hovořit také o chytrých hodinkách Huawei Watch s Android Wear. I tuto tiskovku si nenecháme ujít.

Sony – ihned po Huawei své novinky představí Sony. Na berlínském výstavišti se dá očekávat premiéra hned 3 telefonů s označením Xperia Z5. Ani zde nebudeme chybět.

Lenovo – a aby toho na první den před veletrhem nebylo málo, své hodlá představit také Lenovo. Jeho tisková konference odstartuje v 19:30 a dle přístupu i spekulací se dají očekávat velké novinky. Jistě tak nebudou chybět rychlé zprávy, první dojmy, videa…

trup-ifa

Čtvrtek 3. 9.

Samsung – korejský gigant se do prvního dne sice nevešel, to však neznamená, že v Berlíně nepředvede své novinky. Hned další den dopoledne se představí nové chytré hodinky Gear S2 a možná i něco dalšího. Budeme u toho a jistě přineseme to nejdůležitější, skrze články i videa.

Pátek 4. 9.

Microsoft – v Berlíně nebude chybět ani Microsoft, na jehož tiskovou konferenci se dle všeho také podíváme. Zde se dají očekávat novinky zejména kolem Windows 10. Na novinky s Windows 10 Mobile se ale pravděpodobně nedostane.

Tím výčet tiskových konferencí pomalu končí. Neznamená to však, že se u nás nedočkáte informací od ostatních výrobců. Ve volných chvílích totiž budeme po výstavišti pobíhat, točit videa, sepisovat dojmy a zjišťovat všelijaké informace. Chystáme také další novinky, o kterých se dozvíte již brzy. Prozradíme však, že oproti loňskému zpravodajství se chceme výrazně zlepšit. Jednoduše tak, že přineseme více článků a více videí. A nejen to. To už ale prozrazuji až moc.


Srovname.cz
Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable