Techboard - aktualniho info

8 dní s 8X: den sedmý a telefon jako stylový doplněk

Windows Phone Napsal Martin Prokop twitter dne 28. 12., 12:30

Blíží se konec našeho seriálu 8 dní s HTC 8X a v předposledním dnu se podíváme na telefon jako na stylový doplněk. Testovaný model byl černé barvy a kromě ní jsou k dispozici ještě další 3, o něco zajímavější, verze.

HTC podobně jako Nokia vsadilo na barvy a vytvořilo nové Windows Phone telefony v několika barevných variantách. Zaměřilo se pak na hlavně na limetkovou, modrou, červenou a černou barvu. V České republice, a pokud se nepletu i v celé EU, ale není možné sehnat červenou variantu, a tak jsme omezeni na ty 3 zbývající. Nezajímavěji dle mého vypadá zmíněná limetková varianta, ale pro někoho může být zase až moc svítivá. Jedno je ale jisté, HTC se tento krok k nevšedním barvám povedl.

WindowsPhone8X_cover

Všechny barevné varianty vypadají opravdu elegantně a pokud nechcete se svým telefonem až zas tak vybočovat z davu, je zde i černá, více konzervativní, verze. Navíc v kombinaci se systémem Windows Phone a barevnými dlaždicemi dává barva telefonu daleko větší smysl než u konkurenčních platforem.

To je k dnešnímu velmi krátkému dílu všechno a zítra celý seriál uzavřeme shrnutím a doplněním věcí, na které jsme v předchozích dnech zapomněli.

Zapojte se do diskuze
Techboard
Sociální sítě
© 2015 techboard.cz
Všechna práva vyhrazena.
Kopírování obsahu bez souhlasu redakce je striktně zakázáno!

Uvedené texty neprošly jazykovou úpravou.

Vytvořilo Grafické studio Suitable